O MNĚ

Ahoj, jmenuji se Lucka a bydlím v Praze se svým manželem, naším synem Alexem, dcerou Elen a třemi kočkami. Když se zrovna nestarám o rodinu, snažím se starat sama o sebe. ;) Ráda zkouším novou kosmetiku, známé i neznámé značky a nové produkty. Před narozením dětí jsem pracovala v nakladatelství, kde jsem měla na starost část marketingu, nebo třeba Facebook a prodej našich knih.


Na mém blogu bych s vámi chtěla sdílet mou velkou vášeň pro kosmetiku. Jak tu dekorativní, tak samozřejmě i pečující. (Během manželství, mateřství a hlídání třech zběsilých koček se vášeň mění v povinnost a nutnost.) Nakupuji dražší i levnější kosmetiku, ačkoliv musím přiznat, že mi většinou ta dražší vyhovuje o trochu více. Najdete zde recenze, porovnání, nákupy a novinky, spotřebované a oblíbené produkty a vše ostatní, co je spojené s krásou a krásnými věcmi. :) Pokud vás bude něco zajímat, ať už o kosmetice obecně, konkrétně, nebo třeba i o mně, ráda vaše otázky zodpovím.Děkuji za vaše komentáře i čas!


Spolupráce

Spolupráce jsou možné formou placené reklamy i barteru. Na podmínkách se lze domluvit prostřednictvím emailu.  I při barterové a placené spolupráci zůstává obsah článků na mém osobním uvážení a zkušenosti s produkty a službami. Při spolupráci formou barteru je na mém uvážení kolikrát a kde se o produktech zmíním. Na jejich testování je také potřeba i dostatek času. Na placené spolupráce vystavuji fakturu na firmu, která je plátcem DPH. Žádná forma spolupráce neovlivní to, jaký mám na produkt názor, protože důvěra mých čtenářů a followerů, je pro mě důležitá a chci tvořit zajímavý a hodnotný obsah.

*některé odkazy zde na blogu mohou být affiliate odkazy - co to je affiliate? Wikipedia
(v současné době používám affiliate odkazy Sephora, FAnn, Dr. Max, Notino, Vivantis)

Reference a spolupráce

Umístění v TOP 10 v Czech Blog Awards 2017, kategorie Beauty

parfumerie Sephora, Douglas
Estée Lauder, Dior,
Jo malone, Bobbi Brown
By Terry, Carven, Clarins
NARS, Oribe, Maria Nila
M.A.C, Glamglow, Smashbox

a další...
*Kontaktní email: lucie.beauty.blog@gmail.com

Přeji vám všem hezký den a příjemné čtení! L.