úterý 17. května 2016

Vyhlášení GIVEAWAY Meet Matt(e) Trimony + malé povídání

Dnes tu máme vyhlášení soutěže o paletku značky the Balm Meet Matt(e) Trimony, o kterou jste mohly soutěžit celý minulý týden až do včerejška. V článku tedy najdete jméno výherkyně a několik dalších informací o mně a mém blogu.


V první řadě vám všem chci moc poděkovat. Upřímně říkám, že si vážím vašeho času stráveného nad mými články, i vašich komentářů. Děkuji vám za podporu, názory, nápady. O to víc mě mrzí, že nemůžu udělat radost vám všem. Nikdy by mě nenapadlo, jak moc mě emocionálně zasáhne vyhlášení JENOM jednoho vítěze giveaway. (Trochu nadsázka a trochu taky ne. ;-)) V případě vaší "nevýhry" nezoufejte, časem pro vás připravím i další soutěž. :)Zúčastnilo se vás opravdu hodně a celkem jsem zaznamenala 53 komentářů. Přidala jsem na blog ke komentářům čísla, aby bylo losování jednodušší. Číslo svého komentáře najdete vždy napravo vedle něj. (je viditelné ve verzi pro web) O vítězi jsem nechala rozhodnout náhodu na random.org.

Vítězkou se tedy stává komentář s číslem 50
Gfc: Ari Ari

Insta: domca_s
Gratuluji a poprosím tě, abys mě kontaktovala zprávou přes Facebook nebo Instagram a napsala mi své doručovací údaje. 

*****


UPDATE Možná jste si už mého harmonogramu všimly, ale jen pro ujištění. Nové články vydávám vždy v pondělí, čtvrtek a v sobotu v osm hodin ráno. Zbylé dny si nechávám volné na články navíc, nebo na ultra horké novinky, které vám budu muset okamžitě sdělit. (A moje OCD mi neumožňuje náhlé změny v mém přesném a detailním časovém plánu vydávání článků.. Snad nejsem jediná, kdo má články napsané a naplánované na měsíc dopředu :D)

V tuto chvíli už tu zůstaly jen věrné čtenářky :D a právě vás se chci zeptat. Chtěly byste se dozvědět něco víc o mně? Pokud máte otázky na mou osobu, napište mi je do komentářů. Pokud jich bude nějaké rozumné množství (ne jedna :D), udělala bych nějaký menší článek nad rámec mého publikování, kde vám na ně odpovím. Pokud vás nic nezajímá, dělejte, jako že jsem se neptala. :D (Ať mi to není moc trapné.)Giveaway byla k deseti tisícům zobrazení stránky. Vím že zobrazení není unikátní návštěva, ale i tak je to velké číslo a já z něj mám ohromnou radost. O to víc, že se tu objevuje stále víc a víc slečen a dam a všechny vaše komentáře jsou bezvýhradně pozitivní co se kvality blogu týče. Já spokojená samozřejmě nejsem, ale to je typická ženská povaha. :) Tím chci říct, že jsem schopná unést kritiku. Tu konstruktivní i tu nekonstruktivní. Sama se nebojím říct svůj názor a nemusíte se bát ani vy.

Nemůžu uvěřit, že jsem za dva a půl měsíce dosáhla nejen tolika návštěv, ale třeba i toho, že jsem se objevila ve Fann magazínu, jak už všichni víte z mého Instagramu :D, nebo že mě server blogerky.cz vybral jako objev měsíce května. Těší mě to a vám všem děkuji za milá přání a gratulace!

Mějte se pěkně a zase příště! 

L.

10 komentářů:

 1. Moc gratuluji slečně k výhře, ale především gratuluji Tobě! Za objev měsíce, za Fann časopis :) Mám z tvých úspěchů upřímnou radost, protože Tvůj blog je momentálně s Ordinary life jediný blog, u kterého se těším na další články, protože si jsem stoprocentně jistá, že recenze jsou pravdivé a nejsou to jen snůšky řečí kvůli spolupráci s určitou značkou, což je teď velkým problémem snad u všech blogů.
  Mám určitě pár dotazů, na které bych se chtěla zeptat. Jaké jsou Tvoje nejoblíbenější blogy , které sleduješ? Neplánuješ si založit i youtube kanál?
  Krásný zbytek týdne, Michaela z LCC :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuji!! Vážím si vašich komentářů, protože jsem tipovala správně, že si to mnoho mých čtenářek ani nepřečte. :) Na otázky udělám mini článek. :)

   Vymazat
 2. Moc gratuluji!!!❤️ No a do Q&A by se hodily třeba následující dotazy: jak dlouho jste se svým mužem a kde jste se seznámili? Co Tě naplňuje kromě kosmetiky a co byla tvá náplň práce před mateřskou? Pusu, tvá věrná J��

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opravdu moc ti děkuji moje věrná! :) Strašně moc mě to těší a vážím si toho, že mám takové milé čtenářky! Díky, díky, díky! :) Jak jsem psala výše, udělám mini článek. Otázek je docela dost. :)

   Vymazat
 3. Predovšetkým, gratulujem k víťazstvu. A pokiaľ sa náhodou víťazka neozve, môžeš losovať ešte raz :).
  Čo sa týka Tvojho blogu, myslím, že máš nakročené správnou nohou, získavaš pomaly, ale iste (a vôbec nie pomaly) svoje stále čitateľky. A pribúda Ti veľa komentárov.
  A, áno, samozrejme by som rada vedela viac o Tebe, teda, okrem, veku, aj Tvoje záujmy (iné než to čo je na blogu :) ), kvázi taký TAG.
  Ale samozrejme záleží najmä od toho koľko si toho ochotná o sebe prezradiť.
  Teším sa !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji ti! Jsem moc ráda, že mám bezva čtenářky, udělám nějaký miničláneček o mně. :) Vážím si tvé věrné podpory u mě na blogu!

   Vymazat
 4. Aj ja gratulujem výherkyni aj tebe za úspešné rozbehnutie blogu, zaslúži si to. :)
  Budem sa opakovať, ale strašne rada si čítam všetky nové články. Navyše mám rada tento vzdušný vzhľad stránky. :D Mňa by napríklad zaujímalo okrem toho čo už padlo v komentároch nado mnou tvoja cesta ku kozmetike, či to bola tvoja vášeň vždy alebo ako to vzniklo. :) Ďalej či niekedy aj líčiš iných ľudí ako seba. :)
  Andie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S. Pardon, komentár sa neviem prečo vložil 2x.

   Vymazat
  2. Komentáře navíc jsem zmazala, pro klid tvé duše. :) Není to tebou, dělá to blogger, když je přehlcený, nebo když je horší internetové připojení. :) Taky mě to vždycky naštve :D (Mít někde třicet komentářů nevypadá inteligentně. :D)

   Jinak ti moc děkuji a určitě na tvé otázky odpovím! :)

   Vymazat