čtvrtek 14. července 2016

Jak skladuji kosmetiku / MAKEUP COLLECTION 2016

Zdravím vás krásky! :)

Nebo bych měla napsat stalkeři? ;-) Je až s podivem, jak jsou tyhle typy článků a videí oblíbené. Nebo to možná vůbec k divení se není. Možná je to jenom naše ženská přirozenost, zájem podívat se k někomu jinému a trochu mu to doma okouknout. Každopádně ať už článek otevíráte za jakýmkoliv účelem, doufám, že se vám bude líbit.


Jak můžete vidět na fotkách, na kosmetiku a jiné beauty předměty mám vyhrazenou jednu stěnu v naší ložnici. Upřímně to nepovažuji za ideální a ani si nemyslím, že je to vrchol vkusu, nicméně já jsem s tím v rámci možností spokojená. Ačkoliv plánuji ještě další úpravy, nemám na to zatím příliš mnoho času. Proto mi prosím případné neestetické sestavení odpusťte.Pokaždé, když nějaká blogerka nebo youtuberka vydá tento formát, musí počítat se všemi variantami reakcí. Neřekla bych, že mám kosmetiky nějaké extrémní množství, ani bych neřekla, že jí mám zrovna málo. Často spoustu produktů daruji rodině a kamarádkám, nebo něco co mi nesedělo prostě vyhodím. Také ty nejlepší a nejdražší kousky nejčastěji používám a proto je také nejrychleji spotřebuji a často se tak mění a zůstávají jenom ty levné, které zas až tolik nepoužívám. Každopádně mě vaše hodnocení mé sbírky opravdu zajímá a už se na něj těším. :)Začala bych poličkou vlevo nahoře, kde mám tělové spreje od Avonu. Mám jich celkem asi deset a používám je hlavně v létě na tělo. Jak kvůli vůni, tak kvůli osvěžení. Chtěla bych je někam uklidit, ale už nemám místo, které by bylo lehce přístupné. Beru si je s sebou místo parfému, protože jsou lehounké a mohu s nimi plýtvat. :)Ve dvou taštičkách pak mám prázdné obaly k novým produktům, kdybych je potřebovala nafotit, nebo kvůli složení a ve druhé jsou vzorky a miniatury. Obrazy jsou z Jysku a ačkoliv nejsem na citáty, vizuálně se mi obrázky líbí.Laky na poličkách byl vždycky můj sen. Jen je asi škoda, že jakmile jsem ho zrealizovala, působí to na mě víc kýčovitě, než jsem čekala. :D Kdybych měla všechny laky bílé nebo nude (nebo měly všechny laky stejnou lahvičku), asi by to bylo jiné. Nicméně mám alespoň přehled a beru to jako holčičí dekoraci. Laků mám víc než stovku a na poličce chybí různé top coaty, podkladové laky a podobně, které mám v krabici ve skříňce úplně nalevo, kde mám také pilníky, brusku na nehty, věci na akrylové nehty, odlakovače...Už mám také napsaný článek o mé kolekci OPI, sice jsem málem přišla o nehty, ale nakonec se to snad podařilo. :)

Nahoře mám pak synovi 3D nožičky ve velikostech týden a tři týdny. Dělali jsme jednu po druhé, protože jsme ho chudáčka nechtěli moc trápit.

Jak už jsem psala na instagramu, zrcadlo s poličkami je posunuté doleva záměrně a to proto, že napravo u okna fotím a potřebuji čistou bílou plochu a pozadí. Věci na poličkách se dost často mění podle toho, co zrovna nutně potřebuji mít u sebe a vystavené. Na zrcadle mám také květináče z HM Home, do kterých jsem nedávno dala štětce. Měla jsem je v květináčích z IKEA, které měl snad úplně každý.

Na poličkách tedy najdete roztomilý rozprašovač s třpytkami od essence z Vánoční limitky, oleje na rty od Clarins, oleje na tělo Nuxe a Estée Lauder, Bling Ring - kroužek na Beauty Blender a úplně dole (mou oblíbenou :D) máslenku, pod kterou mám různé drobnosti, které by jinak vypadaly jako nepořádek - ořezávátka, zrcátko, prstýnky, bonbón.. :D

Za uklizeného stavu na stole nenechávám ani keramickou dózu ve tvaru cupcakeu, kterou jsem tam prostě a jednoduše zapomněla (a pak jsem ji tam nechala). Bývá na poličce úplně nahoře, vedle výživy na nehty od Sephory. V dóze mám schované vatové tyčinky.

Jedinou věcí kterou na stole nechávám, a to proto že se jinam už nevejde, je akrylový stojánek, kam dávám úplné novinky, nebo věci které zrovna testuji, abych na ně nezapomínala. Obsah se tedy mění a zrovna tam mám nějaké produkty od Estée, YSL, Guerlain a nebo třeba Art Stick a rozjasňovače od Bobbi.
Teď tedy levá část a nakonec si necháme tu pravou a komodu. Nalevo se nachází skříňka s policí, kde mám směs různých věcí, které ovšem používám docela často, nebo je prostě chci mít po ruce.

Nahoře tak mám čistící spreje na štětce, dezinfekci na makeup (BeatySoClean s vůní perníčků je můj absolutní favorit), krémy na ruce, antibakteriální gely. Dole mám pak pár hřebenů, které používám méně často a další mám v koupelně, laky na vlasy, suché šampony, spreje na ochranu před teplem. Mimo jiné jsou také v této skříňce záložní produkty, opalovací krémy, sprchové gely, pěny do koupele, peelingy, tělová mléka a tak dále. :)
V pravé části stolu mám úplně nahoře v přihrádce zasunutý pořadač na příbory, tuším z IKEA za 19,-, ve kterém mám téměř všechny kompakty a pár dalších drobností. Bohužel je již zcela plný a já ho musím přeorganizovávat pokaždé, když si koupím nový produkt. Tudíž při příští návštěvě koupím ještě jeden a dám ho na druhou stranu, kde mám zatím pouze nějaké podložky na focení a zásuvky na nabíječky (telefon, tablet, baterka foťáku).

Řazení je jednoduché, na fotce dole vidíte předek, tak jak ho vytahuji když sedím u stolu. Nejpoužívanější a nejnovější produkty mám tedy v první "řadě". V tuto chvíli tedy Bobbi Brown rozjasňovače a vedle pudr, pudr a balzám od YSL, novou tvářenku Estée Lauder, dva velké Bobbi bronzery, Nuxe Bronzer a úplně napravo na začátku EL bázi pod oční stíny a Paint Poty od MACu.Produkty se snažím řadit jak tvarem, tak značkou k sobě. Bohužel ne vždy to jde a tak se jen snažím co nejefektivněji využít místo. Stále ovšem platí, že nejpoužívanější věci mám prostě nejblíže. 

Moje rozhodně nejoblíbenější skupinka je dlouhá podélná přihrádka, která začíná Bobbi a končí MACem. Jsou v ní rozjasňovače od the Balm, bronzer a rozjasňovač od UD, dvě různé Terracotty od Guerlain a pak samozřejmě MAC rozjasňovač a všechno třpytivé od Bobbi.


Vzadu jsou dvě menší příčné řady, kde mám minerální makeupy (BareMinerals, Lucy Minerals), sypký pudr (Jemma Kidd) a bronzer od značky Cargo v plechovce. V další pak velké bronzery které moc nikam nepasují (Gosh, Milani, Alverde) a nějaké levné rozjasňovače (Catrice, MUR, essence). Úplně napravo na straně pak schovávám produkty v papírových krabičkách (the Balm, Benefit) a pak pár levnějších tvářenek a malých paletek (Sleek a Zoeva).

Ve dvou prostředních přihrádkách jsou kulaté tvářenky (MAC, JORDANA) a samozřejmě nesmí chybět Chanel krémový bronzer. Za ním je ještě nějaký random rozjasňovač a vedle dva kalíšky. Jeden s barvou na obočí a druhý s gelovým stíny od Bobbi.


O mých kolekcích několika značek už jsem psala a proto je nebudu rozepisovat. Myslím také, že na fotkách jsou produkty docela dobře vidět. :) Například u Bobbi toho ale od té doby hodně přibylo a tak pokud vás zajímá konkrétní jedna značka, najděte si ji buď v okénku prohledat blog, nebo přímo ve štítcích. Stejně tak si můžete otevřít třeba jen štítek HIGH END, nebo štítek DROGERIE.

Články o kolekcích jednotlivých značek: 

M.A.C. - TADY
the Balm - TADY
Bobbi Brown - TADY

A teď už celé kolekce hezky popořádku. :)


Bronzery - 25
Rozjasňovače - 20
Pudry - 15
Tvářenky - 31

První šuplík odshora ve stole je čistě paletkový. Mám v něm jak paletky očních stínů, tak i paletky na tvář. Šuplík už je zcela plný a myslím, že se mi do něj už žádná další nevejde. :D

Řazení je totožné s organizérem výše, jinými slovy napravo vzadu jsou ty nejméně používané a vepředu vlevo ty nejvíce. Vyjímkou je Vice XX od UD, protože ta musí být lehce pod úhlem, abych mohla šuplík zavřít a Too Faced Love Flush, která má z tohoto úhlu pohledu naprosto retardovaný tvar. Také mám u sebe papírové paletky a ty kovové, nebo se o to alespoň snažím.Vepředu nalevo mám Gwen Stefani paletku od UD, která by tam být neměla, ale nesedí mi tvarem do řady a napravo k větším už se nevejde. Kdekoliv jinde "čouhá" a to já nesnesu, takže je schovaná u čela šuplíku. Za ní jsou pak papírové paletky na tvář Zoeva a The Balm Trimony a opět kvůli velikosti a využití prostoru moje Bobbi paletka složená z pěti stínů a jedné tvářenky.

Dále je již pořádek zachován a následují ho dvě Nude paletky od The Balm, dvě od Zoevy, Too Faced velké paletky a UD Naked. Vzadu už je mix různých značek (PLH, Sleek, Maybelline, Playboy, Diego de la Palma..).

Napravo je mimo Vice XX také Benefit Cheekathon, Z-Palette s Inglot stíny a konturovacími pudry, Sleek paletka rozjasňovačů, dvě malé paletky stínů Bobbi a dvě MAC paletky.

Paletek stínů mám 29

Ve druhém šuplíku odshora mám všechny makeupy a BB krémy, mono stíny a pár nějakých dalších náhodných předmětů, které se mi nevešly jinam. Také mezi makeupy dávám nejpoužívanější báze pod makeup, abych je měla pohromadě. Pokud chci zkoušet nějakou novou, je ve stojánku na stole, případně si pro jinou sáhnu do komody. Vzhledem k tomu, že se jedná o nejméně uspořádaný šuplík, estéti přimhouří svá ctěná očka. :)


Mono stínů mnoho nemám a proto se mi podařilo dát je do malé bílé krabičky a přidat do tohoto šuplíku. Jedná se o pár Milani Bella Eyes, samozřejmě Color Tattoo, Colour Pop, pigmenty Inglot, Moon Dusty od UD a pár dalších náhodných většinou po jednom kusu.Vpravo je krabice s makeupy a za ní malá krabička, ve které jsou většinou BB krémy Missha a pak nějaký ten L'oreal, Dermacol, Bobbi Brown. Za mono stíny jsou pak pudry Glazel, Ben Nye a Kryolan. Ještě kousek za nimi jsou dvě srdíčka od MUR, nebo nějaké její odnože, které jsem dostala jako dárek od mé babičky. ;-) Z toho důvodu je nevyhodím, ale mám je vzadu. Napravo vzadu je obal od Bobbi Štětců a plastový sáček od štětců Zoeva, ve kterém mám krytky na štětce, které si nechávám na cestování.

Makeupů a BB/CC mám celkem 32
Nedávno jsem také psala recenzi a porovnání Vichy makeupů, podívat se můžete TADY.

Třetí šuplík stolu obsahuje převážně spreje na makeup různých značek (Urban Decay, MAC, Kryolan, Estée Lauder.. ), kosmetické taštičky které používám na cestování, labutěnky z pudrů, mixovací mističku..

Mimo to také obsahuje řasy Ardell a brush guards, což jsou v podstatě síťky které dáte na štětec po mytí, aby držel tvar. Mám je rozdělené ve dvou sáčcích, na jednom je eyes a na druhém face. A to z toho důvodu, abych stále měla dostatek nepovolených a pevných kousků na velmi malé štětce.
Posledním místem s kosmetikou je komoda, která je nalevo u stolu. Má tři velké a hluboké šuplíky a na kosmetiku je ideální. Tu mám v prvních dvou odshora a ve třetím pak mám dekorace na focení. Do obou horních šuplíku dosáhnu i když sedím u stolu, akorát se občas musím natáhnout.

V horním šuplíku mám dva organizéry, které jsou moc šikovné, protože mají větší obdélníkové přihrádky a padly do šuplíku jako ulité. :) Bohužel už nevím odkud jsou.


V předních větších přihrádkách mám napravo báze pod makeup ze kterých dvě chybí (Chanel a MUFE), protože je mám u makeupu, i báze pod oční stíny (UD, the Balm, Dermacol, NYX, Estée Lauder je v organizéru ve stole...), lepidla na umělé řasy, a dva náhodné tekuté rozjasňovače od MeMeMe. Napravo jsou tekuté rtěnky a většinu z nich už jste u mě na blogu viděli (LA Splash, the Balm, Milani, Dermacol atd.)

O korektorech jsem psala také pár článků zpátky a porovnání většiny a jejich recenzi si můžete přečíst ZDE. U nich mám ještě nově dvě konturovací tyčinky Maybelline. Napravo od nich mám tužky na oči, linky a věci na obočí a úplně napravo řasenky (MAC, Maybelline, Too Faced, the Balm, Bobbi Brown...) a báze pod řasenky. Nalevo od korektorů mám lesky na rty (Revlon, MAC, LA Girl, Sleek..).

V nejmenších přihrádkách úplně vzadu mám většinou věci, po kterých nesahám tak často. Jsou tam různé back-upy produktů, náhradní Beauty Blender, matující papírky na obličej, čistící ubrousky na kosmetiku Beauty So Clean a v neposlední řadě také balzámy na rty, ať už ty v tyčince, nebo v kelímku. Několik jich mám v koupelně, a zbytek právě zde v šuplíku. Většinou si nějaký vyberu a dávám do kabelky nebo beru na cesty. Mimo jiné mezi nimi najdete EOS, NUXE, Carmex, Labello, Crazy Rumors, Korres..Ve druhém šuplíku pak mám další tři akrylové stojánky s produkty na rty a parfémy. Ve stojáncích mám rtěnky v tužce, konturovací tužky, oleje Milani a samozřejmě rtěnky. Přiznám se, že já na rtěnky nikdy dřív moc nebyla. Přichází to časem a postupně.

V šuplíku je také velký prostor na většinu mých parfémů, jen některé back-upy mám v šatně, protože už se do šuplíku nevejdou. Některé parfémy musí ležet (Thierry Mugler Angel, Versace, Kenzo) protože jsou tak vysoké, že bych šuplík nezavřela.Klasických rtěnek - 44
Rtěnky v tužce/pastelky - 18
Tekuté rtěnky - 21
Lesky na rty - 23
Konturovací tužky - 16

Posledním a také závěrečným šuplíkem dnešního článku je spodní šuplík v komodě, ve kterém mám uložené propriety na focení. Různé doplňky a dekorace, kterými se snažím zdobit fotky. Většina je z Jysku, HM home, něco Ikea a něco kupovaného na internetu. :) Také tu mám pár prázdných krabiček které jsou pevné a dají se použít.

Opravdu upřímně doufám, že vám dnešní článek připadal zajímavý, protože dalo neuvěřitelné množství práce všechno najít otřít a vyfotit. V průběhu psaní jsem si vzpomínala na další a další věci, které na fotkách chybí, ale přiznám se, že znovu už jsem to fotit nechodila. Tedy aspoň ve většině případů ne.

Snad se vám i tak článek líbil a dejte vědět, jak skladujete kosmetiku vy! :) Jsem moc ZVĚDAVÁ! :D Popřípadě, pokud jste dělali video nebo článek na tohle téma, můžete do komentáře umístit odkaz. Samozvané odkazy nesnáším a sama to nikomu druhému nedělám, takže ty z vás, které to mají stejně, berte tohle jako výzvu a povolení. :)

Mějte se krásně a hezký zbytek dne! L.

55 komentářů:

 1. Parádna zbierka a to som si myslela, že mám toho veľa :) krása

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezký článek, poctivý, je vidět, že sis dala s tím hodně velkou práci. Máš krásnou sbírku zajímavé kosmetiky a to skladování je fakt fajn a účelné. Já to mám všechno ve svých skříňkách v koupelně, ale ve srovnání s tebou jsem žabař:)Ale díky za tak obsáhlou a krásnou možnost nakouknout do tvého soukromí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač, jsem ráda, že se článek líbí. :) Také jsem dřív měla kosmetiku v koupelně, svůj koutek mám až posledních pár let, co jsme se s manželem přestěhovali. :)

   Vymazat
 3. Hezky sepsaný článek, je na něm vidět, že dal ohromné množství práce. Já mám kosmetiky oproti tobě nepatrný zlomek :o)) Mám jí v koupelně v několika poličkách a pak v ještě jedné poličcce ve skříni. Kosmetický koutek je můj sen, který ale určitě bude v budoucnu zrealizován :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! :) Také jsem si pár let počkala, než jsme se přestěhovali do většího bytu.. :) Jinak jsem to měla v krabicích na poličkách v koupelně :D

   Vymazat
 4. Zajímavý článek pro nás šmíráky :-) Potěšilo mě, že máme docela dost věcí stejných, i když já samozřejmě asi v desetinnovém množství :-D Vše skladuji v koupelně v takovém tom "pleteném" košíku od IKEI, v košíku pak mám dvě sklenice, jednu na štětce,tužky a řasenku (jednu!! OCD no...), druhou na rtěnky a lesky a zbytek se mi tak válí v tom košíku :-D ale fakt toho moc nemám, když toho mám hodně, tak jsem pak nervózní. I když ty rtěnky se mi do té sklenice už nevejdou (a z toho šílím, protože to je známka toho, že toho mám hodně! :-D). Takže se snažím kosmetiku, kterou nenosím, darovat mamce/ségře/kamarádkám a tu prošlou průběžně vyhazovat. Ale je fakt, že tam mám pouze dekorativní kosmetiku; parfémy, krémy a balzámy mám jinde.
  Taky bych ale chtěla nějaký takový make-upový koutek, maluju se v koupelně a prostě je tam blbé světlo a kolikrát, když se pak na sebe podívám v práci na denním světle, tak se zděsím, dost často to třeba přeženu s tvářenkou, protože na tom umělym světle to prostě tak intenzivně nevypadá :-D Ale zase se mi nechce celý ten košík plus nějaké zrcadlo každý den někam přenášet a malovat se jinde. Kromě toho v zimě bych si asi moc nepomohla, to je stejně ráno tma. Budu to muset nějak vychytat. Takže pokud máš pocit, že to nemáš ideální, tak věř, že máš :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak já to docela i chápu, já řasenek nemám tolik, protože je poctivě jednou za ty tři čtyři měsíce vyhazuji, ale jinak mě otevřené větší množství produktů moc netrápí, mám ráda na výběr :)

   Dřív jsem měla kosmetiku taky v koupelně, to bylo peklo, za prvé byla půlka koupelny moje kosmetika a za druhé to světlo je fakt děs. Říkám si, perfektní makeup! Vylezu ven, běžím do práce a tam zjistím, že mám obličej úplně oranžový. :D True story... :D Takže jsem ráda za tu možnost, malovat se na denním světle :)

   Vymazat
 5. ty kokos! :D to je aká zbierka...hotová drogéria :) tiež ma napadlo, ako veľa práce ti to muselo dať všetko nafotiť :) super
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 6. Jupiii hrozne jsem se na clanek tesila a rozhodne nezklamal,krasne fotky i sbirka :-) je rozhodne videt spousta prace,takze za nej dekujeme,ja smirak se vzdycky rada podivam na kosmetickou sbirku a áchám :-D v paletkach bych se rochnila jak strycek skrblik :-D
  Mej se krasne
  Bara (ig badik87)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem moc ráda! .) Děkuji ti a také se měj hezky! :)

   Vymazat
 7. Tak tohle je bomba! Úžasný článek, je mi jasné, že ti to dalo spoustu práce, ale stálo zo za to. Líbí se mi, že jsi nám neukázala jenom fotky jednotlivých šuplíků, ale nafotila jednotlivé produkty i samostatně, fakt palec nahoru. Je vidět, že ve tvé sbírce má každý produkt své místo a to se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat
 8. Wau! Nemám slov😍😍😍 toto je sen snad každé ženy😍😍😍 tiše závidím celá uslintaná🙈🙉🙊

  Andreablog®

  OdpovědětVymazat
 9. Tak nyní jsem si jistá, že jsem se svou kosmetickou sbírečkou kosmetický minimalista :). Obdivuji, jak to máš úžasně zorganizované!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, organizace mi dává docela zabrat.. hlavně jak se to pořád mění, přibývá a ubývá :)

   Vymazat
 10. no ja som rovnako ostala bez slov..užasná zbierka, nádherne uložené, mega veľa štetcov, mega veľa lakov nadherne uložených.. no môj sen :) ja mam taku mini zbierku a to si uz vravim že s ktorou paletkou z tých TROCH, co mam, sa mam namalovat :D keby som ich mala tolko vela, tak to uz vobec :D ale to nic..brala by som vsetkyymi desiatimi :) ♥ krasne

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten pocit "kterou paletku dneska" znám a myslím, že je úplně jedno, jestli máš tři, nebo dvacet.. :) Ldyž je má člověk rád všechny stejně, je to každodenní boj a zároveň výhra. :)

   Moc ti děkuji!

   Vymazat
 11. Luci super clanek. Vim kolik prace ti tento clanek musel zabrat a moc ti fandim. A taky zavidim, takovahle sbirka je obdivuhodna😊

  OdpovědětVymazat
 12. Máš to moc hezký. Paradoxně mě teda moc zaujal dekorační šuplík ale sbírka je hodně krásná :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se ti nedivím, jakmile je někde na fotce zelená nebo pěkná kytka, zachytávám to taky :) Díky!

   Vymazat
 13. Krásna zbierka kozmetiky, úžasné fotky, proste nádhera. :)

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 14. Tak to je dokonalá sbírka! :) Tohle snad ani nikdy v zivote nemuzes vypotřebovat! :)))
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono by se to mělo nutně spotřebovávat? :D To mi nikdo neřekl! :D Ne, tak já ani nemám v plánu to reálně spotřebovat. Respektive makeupy a korektory většinou spotřebuji, levné věci po pár letech vyhodím a pudrové produkty pravidelně dezinfikuji, takže ty vydrží roky. :)

   Vymazat
 15. Óóóó, úžasná zbierka! Super článok, musel dať strašne moc práce. Ja mam dekoratívnej kozmetiky (zatiaľ) máličko a mám ju v košíčku v kúpeľni. Keď sa maľujem len rýchlo a minimálne, tak v kúpeľni a keď viac, tak si košíček a zrkadlo beriem ku stolu, ktoré je pri okne. No, nie je to úplne ideálne, ale zatiaľ to tak stačí. Tiež nemám doma priestor pre nejaký podobný kútik. Snáď až budeme meniť bydlisko, časom. :) Máslenka je super!
  Andie

  OdpovědětVymazat
 16. Skvely clanek, je videt, ze tohle muselo dat opravdu dost prace vsechno zpracovat do clanku :-) Ja tenhle clanek take urcite nekdy planuji, ale zatim jsem se k tomu nedostala. Samotne skladovani u me zatim neni zadny zazrak, vse mam v uloznych boxech a zvlast pro tu dekorativku je to trochu neprehledne. Kazdopadne toho zrovna moc nemam, tak to prozatim staci :-D
  Lovely imperfections

  OdpovědětVymazat
 17. Skvely clanek, je videt, ze tohle muselo dat opravdu dost prace vsechno zpracovat do clanku :-) Ja tenhle clanek take urcite nekdy planuji, ale zatim jsem se k tomu nedostala. Samotne skladovani u me zatim neni zadny zazrak, vse mam v uloznych boxech a zvlast pro tu dekorativku je to trochu neprehledne. Kazdopadne toho zrovna moc nemam, tak to prozatim staci :-D
  Lovely imperfections

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji! :) Také jsem dřív měla kosmetiky pár kousků a v koupelně :) To přijde časem. ;-)

   Vymazat
 18. Tak to je naprostá dokonalost! Obdivuji tě, že si takový článek udělala a dala sis s ním takovou práci. Mít takovou sbírku kosmetiky je sen každé blogerky! :D Klobouk dolů, je to dokonalost. Já zatím dekorativku skladuji v boxu, na laky mám krabici a jinak mám všechno roztahané po koupelně a pokoji :D Ale když vidím ty tvoje poličky a laky, no nechtěl by se mi z toho utírat prach :D

  Fingers Up 2016

  OdpovědětVymazat
 19. Moc hezké :) líbí se mi to. O těch uzkých poličkách na laky jsem taky přemýšlela. Je hezké mít laky pěkně takhle vystavené, ale zase mají být uschovány v chladu a tmavém prostředí :/ takže to nebude ideální volba. Tudíž jsem na váškách. Zase škoda celou sbírku schovat do skřínky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak kdybychom se tímhle pravidlem o tmě a chladu měli řídit doslova, během léta bysme veškerý makeup museli narvat do lednice.. :D Nevím, jak by se na to manžel tvářil, kdyby místo lučiny dostal lak na nehty. :D Ale samozřejmě máš pravdu, říká se to, z toho důvodu mám parfémy v šuplíku a nemám je vystavené, těm to podle mě škodí ještě víc. Víc než stovka laků by mi zabrala celý jeden velký šuplík a ten už nemám žádný volný. :)

   Vymazat
 20. Thank you for having taken your time to provide us with your valuable information relating to your stay with us.we are sincerely concerned.., Most importantly, you Keepit the major

  OdpovědětVymazat
 21. Krasa! Luxusna zbierka, tisko zavidim! :) moja kozmetika sa s tou tvojou neda ani porovnat :) je vidiet, ze ta kozmetika bavi a zacat pisat blog bol napad na mieste :) pekny clanok a chvalim ta za energiu, cas a odhodlanost, ktore si do neho vlozila! :)

  http://beautyshopaholik.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji a máš pravdu, že kosmetika je moje vášeň a jsem ráda, že je to vidět i v článcích :)

   Vymazat
 22. Bože můj, to je NÁDHERA. U nás by to neprošlo, můj nejdražší veškerou mojí kosmetikou opovrhuje... ale na tvoji sbírku se nemůžu vynadívat. Oh. Smekám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám díkybohu plnou podporu manžela co se kosmetiky týče, dokonce on byl ten poslední impuls, jestli si založit blog. Na moji otázku ať se mi nesměje a jestli to mám udělat mi řekl, že je to dobrý nápad a divil se, proč jsem se do toho nepustila dřív. :)

   moc díky! :)

   Vymazat
 23. To je nádhera ♥ tolik produktů. Ráda jsem k Tobě nakoukla.

  OdpovědětVymazat
 24. Nádhera, krásné kousky, fotky, máš to moc pěkně uspořádané :)!

  OdpovědětVymazat
 25. Páááni, pěkná sbírka :D Máš v tom dokonalý pořádek, já mám veškerou dekorativku pouze ve 3 šuplíkách a to tak, že je tam všechno narvané, ale je to tím, že nemám vlastní byt a tady prostě není místo pro mojí kosmetiku nikde.. :D Už se těším, až budu "ve vlastním", kde budu mít možnost si kosmetiku zorganizovat podle sebe :) PS. Závidím ti tvou sbírku parfémů, já mám vždy max. 2 :D A vždycky, když je dopotřebuji tak si stěžuju, proč nemám žádné back-upy, to by se tobě stát nemohlo :D :) Skvělý článek, nádherně nafocený i sepsaný :) Mám moc ráda takovéhle články, kdy můžu nahlídnout k někomu jinému abych viděla, že i ostatní maj tunu kosmetiky :DD

  Nikola Mills

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase tolik toho snad nemám... Tedy, mně to po dopsání nepřišlo, ještě jsem si říkala, že toho mám nějak málo. :D Nemoc prostě. Jak už jsem tu několikrát psala, než jsme se přestěhovali, měla jsem kosmetiku v krabicích v koupelně.. Žádná hitparáda. Jsem ráda, že teď to už můžu mít nějak uklizené a uspořádané, předtím to byl prostě bordel v krabicích. :D

   Vymazat
 26. Asi sa zbláznim =D nádhera.! Naozaj závidím (v dobrom) =D . Narazila som na teba len dnes a teda klobúk dolu, krásne články a tie fotky... Sranda, že som ťa našla cez dakoho blog, niečo si komentovala, myslím, že to bola Rendy a nevyhodilo mi ťa keď hľadám nejaké recenzie. Ale už mi neujde ani jeden článok =).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě velice těší! Blog mám velmi krátce - cca čtyři měsíce, proto se nezobrazuji ve vyhledávačích na předních stránkách, respektive se tam objevím, ale až třeba na šesté a kdo kouká takhle daleko ;-) Snad se ti bude můj blog líbit i nadále! :-)

   Vymazat
 27. Vraciam sa späť do blogoféry po dovolenke. Je zvláštne ako mám málo času počas leta, to bude asi tým, že toho chcem veľa stihnúť, najmä keď letné prázdniny mojich deti trvajú len krátkych 9 týždňov. Ale sledovala som Ťa na IG a FB poctivo, len na články mi nikdy nezostalo toľko času koľko by som chcela, aby som ich aj prečítala, aj okomentovala.
  Takže, k článku:
  Ja sa v pohode nazývam stalker :))). Dala si si neskutočnú námahu všetko toto nafotiť, dať dokopy, napísať, vážne úžas !
  A nečudujem sa, že sú tieto typy článkov také žiadané. Ženy sú od prírody veľmi zvedavé a čo si budeme nahovárať, aj závistlivé.
  Takže, ja Ti oficiálne závidím :))) ! A neskryto :))).
  Máš to všetko zoradené úplne perfektne a dostačujúco a je vidieť, že toto si ty. Usporiadaná ...
  Čo sa týka obsahu, ticho závidím. Ja zase dávam peniaze do kníh, veľa veľa veľa kníh :)))).
  Neviem či si náhodou teraz niekedy nepísala, ale uvažuješ o článku o parfémoch ?
  Vďaka za možnosť nahliadnuť do Tvojho súkromia.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám že sis užila dovolenou :) Jinak opravdu moc děkuji za pochvaly a souhlasím, já jsem strašně zvědavá ženská :D A taky závidím, ale samozřejmě vždy jen v dobrém, jakože sakra, ta se má To chci taky!!! :)

   Knihy jsou zase vášeň mého manžela, tipuji, že naše knihovna má přes sedm set kusů-- Také jsem dřív hodně četla, dvě, tři knihy za měsíc nebyl problém, bohužel po narození syna a teď i během starání se o blog, už tolik času na čtení nemám.

   Článek o parfémech bych klidně napsat mohla, ale to je zrovna tak strašně individuální věc - navíc na každém voní parfém trochu jinak. Plus si nejsem jistá, zda se dá parfém vlastně popsat slovy? Nějak nevím, co by v takovém článku mohlo být - opisovat složení mi přijde zbytečné :) Kdybys měla nějaký tip, určitě nad tím budu uvažovat, parfémy jsou moje slabost :) Vlastně jako úplně všechno spojené s kosmetikou a krásou :D

   Vymazat
 28. Děkuji za krásný článek. Je opravdu velmi inspirativní. Také bych chtěla doma mít takovou sbírku! To by se mi opravdu moc líbilo! Já si chci také zařídit koutek, začínám výběrem zrcadla. Tohle mi padlo do oka: https://obchod.sanicare.cz/ostatni-zdravotnicke-zbozi/ruzne/kosmeticke-zrcatko-beurer-bs-49.html. Co na něj říkáte? Co se týče kosmetiky, koukněte se na tipy na podzim. Najdete je třeba tady: http://www.blesk.cz/clanek/radce/352986/podzimni-kosmetika-po-cesku.html.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem moc ráda, že se ti můj článek líbí a zaujal. Děkuji :)

   Zrcátko co sis vybrala nevypadá špatně, ale já bych asi dala přednost nějakému s napájením ze sítě, asi by mě nebavilo, že musím měnit baterky. Ale to je jen má osobní preference :)

   Vymazat